O FIRMIE

Firma "Z.U.P.H. Anna" z siedzibą w Gliwicach przy ulicy Kozielskiej 131 powstała w 2003 roku z myślą o zaspokojeniu potrzeb zarówno klientów indywidualnych jak i odbiorców hurtowych.

Posiadamy duży potencjał i wiedzę, którą staramy się jak najlepiej wykorzystać oferując naszym klientom najkorzystniejsze oferty przygotowane i skierowane głównie z myślą o nich.

Systematyczne inwestycje spowodowały, iż dysponujemy specjalistycznymi maszynami, dzięki którym jesteśmy wstanie zrealizować każde zamówienie oferując przy tym najwyższą jakość oferowanych produktów czy usług, najniższe ceny oraz krótki termin realizacji zamówienia.

Prowadzimy wszechstronną działalność handlową i produkcyjną głównie w sektorze przemysłowo usługowym. Staramy się systematycznie i dynamicznie poszerzać zakres naszych usług jak i oferowanych przez nas towarów.
Zajmujemy się między innymi sprzedażą tkanin, firan, zasłon, drobnej pasmanterii krawieckiej.

Kolejną dziedziną jest produkcja mundurków szkolnych oraz odzieży sportowej, turystycznej, rekreacyjnej i reklamowej zarówno w ilościach hurtowych jak i detalicznych (możliwość wykonania nadruków lub haftów).

Na tle innych firm o podobnej specjalizacji wyróżnia nas to że posiadamy własną halę produkcyjną ze specjalnie przystosowanymi maszynami oraz odpowiednio wykwalifikowanych fachowców.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY